Prawica się zjednoczyła!

W hali Expo XXI w Warszawie doszło do zjednoczenia prawicy! PiS, Polska Razem i Solidarna Polska podpisały porozumienie polityczne.

„Jesteśmy razem i razem zwyciężymy” – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński przed podpisaniem porozumienia politycznego.

 – Ważne jest to, żeby wiedzieć jaka jest sytuacja w kraju, ale najważniejsze jest to, żeby wiedzieć jak ją zmienić. Do tej zmiany prowadzi jedność, ta jedność staje się faktem – mówił.

Przed podpisaniem porozumienia uczestnicy spotkania odśpiewali hymn i minutą ciszy uczcili pamięć ofiar katastrofy malezyjskiego samolotu.

– Dzisiaj ponownie zgromadziliśmy się w ramach szeroko rozumianego obozu patriotycznego, ludzi zatroskanych o los Polski. Ludzi, którzy wiedzą, że właśnie teraz jest ten czas, najwyższy czas na zmiany. Czas, kiedy trzeba zjednoczyć siły, zamknąć przeszłość, schować stare urazy. To jest czas, kiedy należy otworzyć się na porozumienie, kiedy należy otworzyć się na przyszłość. Tylko razem, zjednoczeni, możemy być tak silni, by odsunąć tę sitwę od władzy. Odsuniemy Donalda Tuska i jego ludzi, którzy połączeni ciemnymi interesami, aferami, ale także splątani taśmami, nie tylko źle rządzą, ale są realnym zagrożeniem dla Polski – mówiła poseł Małgorzata Sadurska.

RIRM

drukuj