Posłowie PO zrobili próbę generalną blokowania mównicy w Sejmie

Posłowie PO kierowani przez Grzegorza Schetynę po godzinie 10.00 zrobili próbę generalną blokowania mównicy na sali plenarnej – dowiedziała się WP. Kilkunastu z nich cały czas stoi na mównicy i przy fotelu marszałka Sejmu.

Plan jest prosty. Jeśli marszałek otworzy kolejne posiedzenie Sejmu i nie będzie chciał rozmawiać o powtórzeniu głosowania nad budżetem, to rozpoczynamy blokadę mównicy – wyjaśnia WP jeden z posłów PO.

Według informacji WP, po godzinie 10.00 Grzegorz Schetyna urządził na sali plenarnej próbę generalną. Szef PO sam wydawał komendy, który z posłów gdzie ma stanąć.

wiadomości.wp.pl/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl