Portal Radia Maryja w listopadzie z największym przyrostem procentowym wśród serwisów internetowych stacji i nadawców radiowych w Polsce w stosunku do ubiegłego miesiąca

Portal Radia Maryja osiągnął największy wzrost odwiedzalności spośród wszystkich serwisów internetowych stacji i nadawców radiowych. Wyniósł on 24,5 proc., co oznacza 221,6 tys. nowych odwiedzających więcej w stosunku do października – podaje portal wirtualnemedia.pl, opierając się na badaniach Mediapanel przygotowanego przez Gemius/PBI oraz Komitet Badań Radiowych.

Portal Radia Maryja w październiku odwiedziło ponad 904 tys. użytkowników. W listopadzie było to już 1 126 224, co stanowi wzrost o 24,5 procent. Na drugim miejscu pod względem przyrostu liczby użytkowników znalazło się Antyradio.pl – wzrost o 114,5 tys., czyli o 9,5 procent. Trzecie z kolei jest RMFmaxx.pl – 222,3 tys. (5,6 proc.) nowych internautów.

fot. www.wirtualnemedia.pl

Z zestawienia opublikowanego na wirtualnemedia.pl wynika, że badane serwisy internetowe straciły łącznie 4,2 mln użytkowników. Najwięcej z nich straciło Radiozet.pl (1,18 mln, czyli 9,8 proc.), Chillizet.pl (1,28 mln, czyli 69,8 proc.) oraz RMF24.pl (1,52 mln, czyli 21,1 procent).

fot. www.wirtualnemedia.pl

Wciąż jednak portal Radiozet.pl plasuje się na pierwszym miejscu w rankingu czołowych serwisów radiowych. W listopadzie jego zasięg wynosił 10,91 mln użytkowników, co stanowiło 37,58 proc. wszystkich internautów. Ponad 5,6 mln użytkowników odwiedziło stronę rmf24.pl (19,58 proc.), a ponad 5,4 mln rmf.fm (18,76 proc.). Radio Maryja w zestawieniu znalazło się na miejscu 10 – ponad 1,1 mln użytkowników (3,88 procent).

wirtualnemedia.pl/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl