fot. Monika Bilska

XXI Duchowa Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę

Dziś XXI Pielgrzymka Młodych z Radiem Maryja na Jasną Górę. W tym roku, ze względu na epidemię, ma ona charakter duchowy. Transmisja wydarzenia będzie dostępna na antenie Telewizji Trwam i Radia Maryja.

To już XXI Pielgrzymka Młodych na Jasną Górę organizowana przez Radio Maryja. Tegorocznej modlitwie przed Cudownym Obrazem Matki Bożej przyświeca hasło „Wszystko postawiłem na Maryję”.

– „Wszystko postawiłem na Maryję” to oczywiście słowa Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, który – szczególnie też w tych trudnych czasach – uczy nas, jak należy żyć, jak należy swoje życie powierzyć Bogu, stawiając wszystko na Matkę Najświętszą – wskazał o. Grzegorz Woś CSsR, opiekun Młodzieżowych Kół Przyjaciół Radia Maryja.

Przed obrazem Matki Bożej Częstochowskiej zostanie złożonych kilkaset intencji przesłanych wcześniej do Kół Przyjaciół Radia Maryja. Mszy świętej będzie przewodniczył biskup pomocniczy diecezji radomskiej ksiądz biskup Piotr Turzyński. Ze względu na epidemię koronawirusa pielgrzymka ma charakter duchowy. Na Jasnej Górze zjawią się wyłącznie przedstawiciele młodzieży z różnych miast. W wydarzeniu można uczestniczyć za pośrednictwem Radia Maryja i Telewizji Trwam. Transmisja o godzinie 17.30.

TV Trwam News

drukuj