Zbliżają się wybory na przewodniczącego PO

Kto zostanie nowym szefem PO? Czołowi politycy tej partii mówią wprost, że zmiana lidera jest konieczna. Kadencja obecnego przewodniczącego Grzegorza Schetyny jest upływa pod koniec stycznia.

– Kluczową sprawą do rozstrzygnięcia kto będzie szefem PO, będzie fakt czy, Grzegorz Schetyna będzie ubiegał się o przedłużenie swojego mandatu przewodniczącego. Jeżeli tak uczyni, będzie to oznaczać, że policzył swoich zwolenników w PO i liczy, że uda mu się uzyskać tę reelekcję, a jeżeli nie wystartuje, to sprawa staje się otwarta i wtedy najprawdopodobniej pan Borys Budka będzie mógł skutecznie walczyć o tę funkcję – podkreśla senator PiS Jan Maria Jackowski.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl