Polscy obrońcy życia apelują do europosłów

Polska Federacja Ruchów Obrony Życia apeluje do europarlamentarzystów, by odrzucili raport Lunacek, forsujący homo-adopcję. Federacja popiera jednocześnie manifestację w obronie dzieci i przeciw przyjęciu raportu, która odbędzie się w niedzielę.

Wyrażamy najwyższe zaniepokojenie podejmowaniem kolejny raz przez Parlament Europejski spraw, które nie leżą w jego kompetencji, konfliktują społeczeństwa, uderzają w rodziny i małżeństwa – czytamy w apelu Federacji.

Jesteśmy zdecydowanie przeciwni przyjęciu tego Raportu i zwracamy się do przedstawicieli Polski w Parlamencie Europejskim o jego odrzucenie.

Prezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia Paweł Wosicki powiedział, że raport jest pierwszym krokiem do przyjęcia dyktatury środowisk homoseksualnych w zakresie polityki społecznej.

– Raport ten rekomenduje państwom, członkom UE, oprócz takich nawet wprost zdefiniowanych postulatów (jak zrównanie związków homoseksualnych z małżeństwem, czy pozwolenie na adopcję dzieci), postuluje coś takiego, że wszelkie prawo w danym państwie ma być opiniowane poprzez te środowiska i opinia negatywna miałaby daną ustawę dyskwalifikować. Jest to próba wprowadzenia dyktatury wąskiego środowiska homoseksualnego nad całym państwem. Jest to sprawa bardzo niebezpieczna – podkreśla Paweł Wosicki, prezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia.

Polska Federacja Ruchów Obrony Życia popiera i zachęca do udziału w planowanej na najbliższą niedzielę manifestacji w obronie dzieci i przeciwko zapisom Raportu. Odbędzie się ona o godz. 12, na Placu Zamkowym w Warszawie.

– Wszystkich tych, którzy chcą przeciwko temu dyktatowi i tym rozwiązaniom zaprotestować, zapraszamy na tę manifestację. My, jako federacja nie jesteśmy jej organizatorem, ale oczywiście wspieramy. Zachęcamy wszystkich, żeby w niej uczestniczyli, w obronie europejskich dzieci, ponieważ raport ten skupia się też na umożliwieniu środowiskom homoseksualnym i innym (…) panowania nad naszymi dziećmi w sensie wychowania ich, co prowadzi do wielu tragedii – zaznacza Paweł Wosicki.

Poszanowania praw dzieci i odrzucenia Raportu w niedzielę będą się także domagać manifestanci w innych europejskich miastach, m.in. w Madrycie, Paryżu, Brukseli i Rzymie.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl