Radni przeciw ideologii gender

Radni gminy Łapy w woj. podlaskim przegłosowali projekt przeciwko ideologii gender.

Stanowisko to zostało podjęte jednogłośnie przez 21 radnych podczas sesji rady miejskiej. Chcą oni tym samym ochronić swoje dzieci przed wprowadzeniem ideologii gender do szkół. Ich stanowisko jest też odpowiedzią na apel Konferencji Episkopatu Polski, dotyczący zagrożenia, jakie niesie za sobą gender.

– Stanowisko to jest wyrazem naszego podziękowania dla Episkopatu Polski za zajęcie wyraźnego stanowiska w tej sprawie, jak również popieramy stanowisko Rady Powiatu w Jaworze. Chcemy przez to wyrazić swój sprzeciw wobec tej ideologii, przeciwko wprowadzaniu jej do szkół. Uważamy, że jest to pewien przejaw manipulacji płcią i tożsamością ludzką – powiedział Sławomir Maciejewski, radny z gminy Łapy.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl