16 urodziny „Naszego Dziennika”

„Nasz Dziennik” obchodzi 16. rocznicę powstania. Gazeta istnieje od 29 stycznia 1998 roku. Jej redaktorem naczelnym jest Ewa Nowina-Konopka. To jedno z dzieł wyrosłych przy Radiu Maryja, którego inicjatorem był Dyrektor katolickiej rozgłośni o. Tadeusz Rydzyk CSsR.

„Nasz Dziennik” jest ogólnopolską gazetą. Niesie motto: Veritatis splendor (Blask prawdy). Jest istotnym źródłem informacji o Polsce i Kościele oraz świecie. Przedstawia bieżące wiadomości oraz ciekawe artykuły na temat polityki, kultury, gospodarki, wiary i religii, historii i przyszłości. Drukuje teksty znanych i lubianych autorów polskich i zagranicznych. Publikacje „Naszego Dziennika” wywołują żywe reakcje i dyskusję.

Dyrektor Radia Maryja na antenie złożył życzenia wszystkim pracownikom gazety:


Pobierz Pobierz

Do życzeń dołącza się Redakcja Informacyjna Radia Maryja.

RIRM

drukuj

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl