Pogoda w Polsce bez zmian

Jak informuje IMGW, nad Europą dominować będzie rozległy wyż z centrum nad Bałtykiem, jedynie częściowo Europa zachodnia oraz krańce północno-wschodnie i południowo-wschodnie kontynentu znajdą się pod wpływem niżów.

Polska pozostanie w zasięgu wspomnianego wyżu, w polarno-kontynentalnej masie powietrza.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1010 hPa i będzie spadać.

W sobotę zachmurzenie małe i umiarkowane, na południu kraju okresami duże i tam lokalnie możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 23 do 26 st., na południu kraju i nad samym morzem około 21 st., w dolinach karpackich miejscami około 17 st. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, północno-wschodni.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie przeważnie umiarkowane. Na południu kraju miejscami możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 11 do 14 st., w dolinach karpackich miejscami około 7 st. Wiatr przeważnie słaby, północno-wschodni i wschodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl