Pogoda na niedzielę

Jak informuje IMGW, Europa centralna znajduje się w zasięgu wyżu z centrum w rejonie Mazowsza. Na pozostałym obszarze dominują niże z frontami atmosferycznymi. Polska jest w zasięgu wyżu, w polarno-morskiej masie powietrza.

W niedzielę zachmurzenie małe i umiarkowane, na północnym wschodzie okresami duże i tam możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 24 st.C na Suwalszczyźnie, około 28 st.C w centrum, do 32 st.C na Ziemi Lubuskiej.

W niedzielę w Warszawie zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 27 st.C do 29 st.C. Wiatr słaby, zmienny.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl