PiS rozpoczyna akcję „czas na zmiany”

W ramach akcji posłowie, senatorowie i europarlamentarzyści odwiedzą wszystkie powiaty w kraju i odbędą 300 otwartych spotkań w całym kraju.

Politycy PiS-u będą „wyjaśniać” Polakom jakie skutki ma afera taśmowa, kompromitująca rząd Donalda Tuska. Przedstawią również plany PiS-u, aby PO nie mogła zamieść skandalu pod dywan.

– Dzisiaj media próbują postawić tezę – że wszystko w porządku, że kryzys skończony, Donald Tusk odzyskał inicjatywę i teraz będzie dzielnie i z pełną determinacją walczył o dobro Polski. Sytuacja wygląda jednak w taki sposób, że mamy u władzy ludzi, którzy dla własnych celów, dla własnych ambicji kupczą nasza ojczyzną, nie oglądając się na żadne standardy, na suwerena jakim jest naród, jest w stanie narazić nasze bezpieczeństwo, łamać Konstytucję, wydawać publiczne pieniądze wyrażać się o naszej ojczyźnie w najbardziej plugawych i ordynarnych słowach. Dlatego tak ważne jest by naród i  ludzi uświadamiać. Dlatego w najbliższą niedzielę wszyscy parlamentarzyści PiS spotkają się z mieszkańcami wszystkich powiatów w całym kraju – mówi poseł Joachim Brudziński, szef komitetu wykonawczego PiS.

Prezes PiS-u spotka się z mieszkańcami okręgu Lubuskiego i Pilskiego. O godz. 16 zaplanowane jest spotkanie w Międzyrzeckim Domu Kultury, natomiast o godz. 18 w Międzychodzie w Centrum Animacji Kultury.

Podczas spotkań rozdawane będą specjalne biuletyny, w których PiS konfrontuje oficjalne wypowiedzi poszczególnych polityków Platformy z rozmowami z afery taśmowej.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl