fot. youtube.com

Piłkarski spot z okazji dwulecia rządu

To dopiero połowa gry, ale cieszę się, że prowadzimy do przerwy; musimy utrzymać wysokie tempo i dobry styl, mamy świetny zespół i mądrego trenera – mówi premier Beata Szydło w spocie opublikowanym w czwartek na Twitterze Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

W półtoraminutowym spocie zatytułowanym „Dajemy radę! #Dobre2Lata” widać polskich kibiców w biało-czerwonych barwach; niektórzy niosą polską flagę, inni mają na szyi biało-czerwone szaliki. Bohaterowie wyliczają: „grają tak, jak obiecywali”, „szybko i skutecznie”, „nareszcie coś się zmieniło”. Jedna z osób zwraca uwagę, że „nie zapomnieli o swoich kibicach”, kolejna zauważa, że są to „pierwsi, co naprawdę pokazali coś dla ludzi”.

„Nie zapominają o najsłabszych, grają fair” – mówi młoda kobieta na trybunach stadionu, po czym rzuca piłkę, którą łapie premier Beata Szydło, która stoi na murawie stadionu.

„To dopiero połowa gry, ale cieszę się, że prowadzimy do przerwy. Też kiedyś grałam i wiem, że nie wolno zwalniać. Jest jeszcze wiele do zrobienia. Musimy utrzymać wysokie tempo i dobry styl. Mamy świetny zespół i mądrego trenera. Najważniejsze, ze jesteśmy razem. Wszyscy jesteśmy biało-czerwoną drużyną. Dzięki wam dajemy radę” – mówi premier.

W czwartek mijają dwa lata od powołania rządu Beaty Szydło. Premier podsumowując we wtorek połowę kadencji swojego gabinetu podkreśliła, że jego trzema filarami są rodzina, rozwój i bezpieczeństwo.

PAP/RIRM

drukuj