Kolejny atak na biuro polityków PiS

Do częstochowskiego biura poseł Jadwigi Wiśniewskiej z PiS przyszedł uzbrojony mężczyzna. 62-latek straszył, że stanie się to samo co w Łodzi. Uporczywie domagał się rozmowy z parlamentarzystką, grożąc iż w przeciwnym razie „wydarzy się coś złego”.

Do biura wrócił uzbrojony w nóż, pałkę i gaz pieprzowy.Zaniepokojenia całą sprawą nie kryje poseł Jadwiga Wiśniewska.

– Człowiek, który odwiedził moje biuro, domagając się spotkania ze mną, przepytał moją asystentkę czy wie co stało się w Łodzi. Asystentka odpowiedziała, że tak. Po czym interesant zadał pytanie; czy wie kto to zrobił, bo tamten człowiek nazywał się Ryszard C. – powiedział ów nawiedzający moje biuro, a ja nazywam się Jacek C. Tym samym nawiązał do mordu politycznego, jaki zdarzył się w Łodzi. To wywołało moje ogromne zaniepokojenie. Kiedy się tylko o tym dowiedziałam, natychmiast zatelefonowałam na policję z prośbą o interwencję – powiedziała pos. Jadwiga Wiśniewska.

 „To jest bardzo zły znak – odwoływanie się do mordu politycznego w łodzi wywołuje ogromne zaniepokojenie o bezpieczeństwo  posłów i ich asystentów” – stwierdza poseł Jadwiga Wiśniewka. Jednocześnie dodaje, że to co wyprawia w tzw. szumie medialnym – ta nagonka, ten ostry język – pada często na podatny grunt być może osób zaburzonych psychicznie, które później uzbrojone przychodzą do biur poselskich i powołują się na krwawy łódzki mord polityczny.

– To wywołało moje największe zaniepokojenie i zasmucenie. Chcę powiedzieć, że pan minister Boni chce jakiejś rady przeciwko słowom pełnym nienawiści. Poleciłabym panu ministrowi, żeby najpierw przyjrzał się słowom wypowiadanym przez partię, którą reprezentuje . To są słowa w najwyższym stopniu zasmucające – to jest droga donikąd – – powiedziała pos. Jadwiga Wiśniewska.

Napastnik został zatrzymany pod zarzutem gróźb karalnych. Nie przyznał się do stawianych zarzutów. Podczas przesłuchania Jerzy C. utrzymywał, że po pierwszej wizycie w siedzibie PiS odwiedził jeszcze dwa inne biura częstochowskich parlamentarzystów.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl