fot. PAP/Radek Pietruszka

P. Soloch: 7 marca w Pałacu Prezydenckim uroczysta odprawa kadry kierowniczej MON

W czwartek 7 marca prezydent, zwierzchnik sił zbrojnych Andrzej Duda będzie gościł w Pałacu Prezydenckim kadrę kierownicza MON na uroczystej odprawie w związku z 20. rocznicą przystąpienia Polski do NATO – powiedział w środę szef BBN Paweł Soloch.

„7 marca będzie miała miejsce odprawa kadry kierowniczej MON, która z tego powodu, że mamy okrągłą rocznicę (wejścia Polski do NATO) wyjątkowo będzie odbywała się w Pałacu Prezydenckim. Po raz pierwszy prezydent jako zwierzchnik Sił Zbrojnych będzie gościł w Pałacu odprawę kadry kierowniczej MON” – powiedział szef BBN na środowej konferencji prasowej.

Jak zaznaczył Paweł Soloch, spotkanie będzie miało uroczystą oprawę, choć będzie spotkaniem roboczym.

„Prezydent dokona oceny (realizacji) rekomendacji, które przedstawiał w ubiegłym roku na spotkaniu kadry kierowniczej MON, a także przedstawi swoje propozycje dotyczące całego sytemu bezpieczeństwa państwa” – zaznaczył szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl