fot. PAP/Krzysztof Świderski

P. Gliński: Chcemy rozwiązać problem bliski każdemu Polakowi – problem służby zdrowia

Realizujemy jeden z podstawowych celów, który trzeba osiągnąć w Polsce i problem, który trzeba rozwiązać, który jest bliski każdemu Polakowi – problem służby zdrowia – powiedział wicepremier Piotr Gliński podczas konwencji PiS w Opolu.

„Każde środowisko polityczne jest zobowiązane, żeby przedstawiać swój program, w którym zaklęta jest nasza wizja dobra publicznego. Nazywamy ten program polskim modelem państwa dobrobytu” – zaznaczył Piotr Gliński.

„To jest cel, który musimy realizować” – zadeklarował.

„Rozwiązujemy problem bliski każdemu Polakowi – problem służby zdrowia” – podkreślił Piotr Gliński.

Jak dodał, PiS „realizuje jeden z podstawowych celów, który trzeba osiągnąć w Polsce i problem, który trzeba rozwiązać, który jest bliski każdemu Polakowi – problem służby zdrowia”.

Według Piotra Glińskiego, „kampania musi być o poważnych zagadnieniach, którymi interesują się wszyscy Polacy”.

Wicepremier zwrócił się także podczas wystąpienia do szefa PO Grzegorza Schetyny, mówiąc że „program (PiS) jest prezentowany publicznie od trzech tygodni, a pan Grzegorz jest nadal w jakieś alternatywnej rzeczywistości”.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl