fot. Robert Sobkowicz/Nasz Dziennik

„Niech zstąpi Duch Twój!” – w niedzielę XX Pielgrzymka PKRD na Jasną Górę

Już jutro, w Niedzielę Najświętszej Trójcy, do Stóp Pani Jasnogórskiej przybędą dzieci z Podwórkowych Kółek Różańcowych. Hasłem jubileuszowej, XX pielgrzymki Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci na Jasną Górę będą słowa: „Niech zstąpi Duch Twój!”.

Niedzielne spotkanie Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci na Jasnej Górze rozpocznie się o godz. 11.00. Młodych pielgrzymów powita zespół „Armia Dzieci” z Lublina. Po koncercie zaplanowano spotkanie z Magdaleną Buczek – założycielką Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci, a następnie koncert w wykonaniu ks. bp. Antoniego Długosza oraz modlitwę różańcową.

Głównym punktem pielgrzymki będzie uroczysta Msza Św., której będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. bp Antoni Długosz. Po Eucharystii przewidziano konkurs z nagrodami. To jednak nie wszystko, bowiem na uczestników jubileuszowego spotkania czeka jeszcze wiele innych atrakcji.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl