„Nasz Dziennik”: Mary Wagner przyjedzie do Polski

W dniach 22 lipca do 13 sierpnia gościć w Polsce będzie kanadyjska obrończyni życia Mary Wagner. W czasie swojej wizyty gościć będzie w 13 miejscowościach, m.in. w Kaliszu oraz Toruniu – czytamy w „Naszym Dzienniku”.

Mary Wagner przyjedzie do Warszawy 22 lipca i będzie przebywała przez trzy dni. Następnie wyruszy do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży. Po nich kanadyjska obrończyni życia odwiedzi m.in. Katowice, Częstochowę, Toruń, Rzeszów, Zakopane i Wrocław.

Mary Wagner wielokrotnie była zatrzymywana przez kanadyjską policję i skazywana przez tamtejsze sądy tylko za to, że modliła się przed tzw. klinikami aborcyjnymi i namawiała zdesperowane matki do rezygnacji z zabicia swojego nienarodzonego dziecka.

RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl