M. Morawiecki: nie powinny dziać się w Sejmie takie rzeczy jak blokowanie mównicy

W Sejmie nie powinny dziać się takie rzeczy jak blokowanie mównicy; jesteśmy w końcu w poważnym miejscu i powinniśmy zachować powagę – powiedział w piątek wieczorem wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki.

Dziennikarze spytali Morawieckiego, czy uważa, że piątkowe głosowania, które odbyły się w Sali Kolumnowej Sejmu, m.in. nad ustawą budżetową odbyły się w odpowiednich warunkach i były ważne. „Oczywiście” – odpowiedział wicepremier.

Pytany, jak ocenia przebieg posiedzenia Morawiecki powiedział: „W taki sposób, że nie powinny dziać się takie rzeczy jak tego typu blokowanie mównicy; jesteśmy w końcu w poważnym miejscu i powinniśmy zachować powagę”.

Wyraził żal, że gdy marszałek Sejmu Marek Kuchciński „poprosił, żeby przestać blokować mównicę, to się niestety nie zadziało”.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl