fot. PAP/Mateusz Marek

M. Gróbarczyk: Trudna sytuacja w stoczni remontowej „Gryfia” nie oznacza zwolnień

Trudna sytuacja w stoczni remontowej „Gryfia” nie oznacza zwolnień. Wszyscy pracownicy, którzy byli zagrożeni, otrzymali nową propozycję – mówi wiceminister infrastruktury, Marek Gróbarczyk.

– Wszyscy pracownicy ze Świnoujścia dostali propozycję pracy w Szczecinie, nikt nie został wyrzucony. Tylko z tego powodu została wydana pozytywna decyzja na tego typu przekwalifikowanie przedsiębiorstwa pod warunkiem, że pracownicy będą w należyty sposób zabezpieczeni. I wszyscy są zabezpieczeni. Ci, którzy chcą podjąć pracę, podejmą pracę, a ci, którzy z jakichkolwiek powodów nie chcą tej pracy podjąć, dostaną odprawy z tytułu wypowiedzeń, odprawy z tytułu zaprzestania pracy oraz dodatkowy ekwiwalent za przysługujący urlop – wyjaśnia Marek Gróbarczyk.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl