fot. https://pixabay.com/

Lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości przygotowują program dla Torunia

Prawo i Sprawiedliwość tworzy program dla Torunia. To inicjatywa lokalnych członków partii związana ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi.  Celem jest stworzenie programu dla miasta na lata 2024-2029. Ma on zostać wypracowany w trakcie spotkań z mieszkańcami miasta i zaproszonymi gośćmi. Pierwsze spotkanie odbyło się w poniedziałek w toruńskim Centrum Dialogu. 

W spotkaniu w Centrum Dialogu wziął udział były minister infrastruktury, Andrzej Adamczyk. Polityk zwrócił uwagę na znaczenie tego typu rozmów.

– Takie spotkania zawsze inspirują, potwierdzają i utwierdzają w przekonaniu, że warto podejmować trudne i ryzykowne decyzje, jeżeli chodzi o inwestycje. Warto je podejmować, bo później mamy powody, dzięki którym jesteśmy dumni ze swojego zespołu oraz z tego, że wykonaliśmy dobrą pracę dla społeczeństwa – mówił Andrzej Adamczyk, poseł PiS.

Wiceprezydent Torunia z PiS, Adrian Mól, wskazał, iż pierwsze spotkanie dotyczyło ważnych potrzeb infrastrukturach mieszkańców miasta.

– Rozmawiamy programowo o tym, jak tworzyć Toruń, jak zaplanować jego przyszłość na najbliższe lata, na najbliższą kadencję toruńskiego samorządu. Rozmawialiśmy o rozwoju infrastruktury w naszym mieście, o rozwoju komunikacji miejskiej – zaakcentował Adrian Mól.

Program dla Torunia ma zostać przedstawiony podczas spotkania w pierwszej połowie marca.

RIRM

drukuj