fot. wikpedia.org

Łódź: kibice Widzewa z Koluszek z pomocą dla szpitala dziecięcego

Przedstawiciele koluszkowskiego fan klubu Widzewa Łódź najwięcej wpłacili na akcję #WidzewDlaSzpitali. Zorganizowali też swoją zbiórkę pieniędzy, z której kupiono dary i przekazano szpitalowi dziecięcemu przy ul. Spornej w Łodzi – poinformowano w niedzielę na profilu widzewtomy.net.

Fani Widzewa z podłódzkich Koluszek już kolejny raz pokazali, że umieją nie tylko kibicować swojej ukochanej drużynie. Koluszkowscy kibice Widzewa najwięcej zebrali w klubowej akcji #WidzewDlaSzpitali. Podczas trwającej wciąż zbiórki pieniędzy, w sumie zgromadzono już ponad 110 tys. zł na pomoc placówkom służby zdrowia.

Kibice Widzewa z Koluszek podjęli inną akcję.

„Uruchomili też własną zbiórkę, dzięki której zgromadzili blisko sześć tysięcy złotych. (…) ich reprezentanci odwiedzili szpital przy ul. Spornej w Łodzi” – napisano na widzewskim portalu widzewtomy.net

Z tej zbiórki szpital dziecięcy w Łodzi dostał m.in. 900 sztuk maseczek ochronnych, ponad 550 litrów płynów czyszczących i prawie 50 litrów płynu do dezynfekcji oraz ponad 550 litrów wody mineralnej.

Kibice poinformowali, że część z tych produktów została zakupiona z zebranych funduszy, a pozostałe ofiarowali mieszkańcy miasta i gminy Koluszki. Zbiórka wciąż trwa.

Nadal trwa też akcja „Pomoc kibola dla seniora”.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl