Kongres programowy PO

Rozpoczął się kongres programowy Platformy Obywatelskiej pod hasłem „Bezpieczna Polska”.  Wydarzenie ma nawiązywać do wojny na Ukrainie, odpowiedzieć na pytania o kondycję Polski, a także naszą pozycję międzynarodową.

To już drugi z cyklu kongresów programowych, które w grudniu ubiegłego roku  zapowiedział Donald Tusk, przewodniczący PO. W wydarzeniu, które odbywa się w stolicy, biorą udział członkowie partii, samorządowcy i goście z zagranicy, w tym z Ukrainy.

https://twitter.com/Platforma_org/status/1505126790565662720

Głównym tematem kongresu będzie wojna na Ukrainie w kontekście bezpieczeństwa obronnego naszego kraju i kwestii przyjęcia uchodźców. Politycy PO w ostatnim czasie angażują się na rzecz wsparcia Ukrainy i jej obywateli.

W sumie zaplanowano siedem kongresów programowych. Politycy Platformy mają dopracować i uaktualnić ofertę programową partii. Spotkania będą również stanowić część przygotowań PO do wyborów parlamentarnych. Kongres jest otwarty dla mediów.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl