fot. wsksim.edu.pl

Kolejni studenci z dyplomem na WSKSiM

W Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu trwają obrony prac licencjackich. Za nami egzaminy dyplomowe m.in. z dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz politologii.

Prace studentów obejmowały tematykę kultury medialnej, dziennikarstwa radiowo-telewizyjnego, marketingu politycznego, jak również polityki społecznej i ludnościowej.

Dr Dorota Żuchowska, dziekan WSKSiM w Toruniu, podkreśliła, że problematyka prac jest bardzo zróżnicowana.

– Koniec września to czas, kiedy część studentów z różnych kierunków studiów podchodzi do egzaminów dyplomowych. Jeżeli chodzi o tematykę prac podejmowaną przez absolwentów – zakres był bardzo szeroki. Tematyka dotyczyła analizy działań z zakresu marketingu politycznego oceny polityki prowadzonej przez śp. pana prezydenta Lecha Kaczyńskiego czy oceny sytuacji działań na Ukrainie w okresie tzw. Majdanu. Z kolei na dziennikarstwie były to kwestie związane z analizą zawartości prasy odnośnie wpływu reklam na psychikę dzieci i młodzieży – informowała Dorota Żuchowska.

W tym tygodniu do obrony prac magisterskich przystąpią także studenci studiów II stopnia z kierunku politologia.

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu kształci specjalistów w zakresie dziennikarstwa, politologii, kulturoznawstwa i informatyki. Jest jedną z czołowych uczelni niepublicznych w Polsce.

RIRM

drukuj