W dniach 22-25 sierpnia w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbędą się letnie warsztaty muzyczne dla młodzieży. Od 23 do 25 sierpnia trwać będą natomiast warsztaty medialne. Do udziału w wydarzeniu zachęca Dyrektor Radia Maryja o. dr Tadeusz Rydzyk CSsR.

***

Szanowni Państwo, kochana Rodzino Radia Maryja!

Jak uformujemy, wychowamy dzieci i młodzież, taka będzie przyszłość jednostek, rodzin, Wasza przyszłość, Ojczyzny, ale i wieczność – dobro lub zło, piekło lub niebo. Nie ma innego wyboru. Dlatego też bardzo zależy nam na dzieciach i młodzieży. W związku z tym zapraszamy młodzież na letnie warsztaty. Od klasy ósmej wzwyż. Zaczynamy i kończymy obiadem. Kiedy? Warsztaty muzyczne – muzykalni, śpiewający, grający, z instrumentami – od 22 do 25 sierpnia. Warsztaty medialne, informatyczne, dotyczące kultury – będzie i taniec, i ciekawe zajęcia – po prostu, by młodzi rozumieli coraz bardziej rzeczywistość. Te warsztaty od 23 do 25 sierpnia, a więc muzyczne jeden dzień wcześniej (22-25 sierpnia), inni 23-25 sierpnia.

Zapisy i pytania od wtorku do soboty w godzinach od 8.00 do 15.00 w Toruniu. Telefon: 56-610-72-00. Adres internetowy: www.wsksim.edu.pl. Oczywiście ilość miejsc jest ograniczona. Ile kosztuje pobyt? Nic. Wszystko finansowane jest z jednego procenta, który przekazaliście Państwo na Fundację „Nasza Przyszłość”. Niech jednak młodzież zapłaci sobie jedzenie. Tanie jedzenie, ale i zdrowe jedzenie.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie, za współpracę.