fot. PAP/Paweł Supernak

J. Ozdoba o D. Tusku: Częściej jest odbierany jako internetowy troll niż osoba, która zajmuje intratne stanowiska w Unii Europejskiej

Patrząc na to, jaką negatywną pracę wykonał w Europie, jego zaufanie publiczne zdecydowanie spadło. To pewien paradoks, że zamiast nabrać szlifu europejskiego i wrócić jako ten, który załatwiał sprawy europejskie, okazało się, że był nieudolny. Mam wrażenie, że częściej jest odbierany jako internetowy troll niż osoba, która zajmuje intratne stanowiska w Unii Europejskiej – powiedział Jacek Ozdoba, poseł Solidarnej Polski, wiceminister klimatu i środowiska, w rozmowie z TV Trwam.

Wiceminister Jacek Ozdoba skomentował ewentualny powrót Donalda Tuska do polityki krajowej.

– Patrząc na to, jaką negatywną pracę wykonał w Europie, jego zaufanie publiczne zdecydowanie spadło. To pewien paradoks, że zamiast nabrać szlifu europejskiego i wrócić jako ten, który załatwiał sprawy europejskie, okazało się, że był nieudolny. Mam wrażenie, że częściej jest odbierany jako internetowy troll niż osoba, która zajmuje intratne stanowiska w Unii Europejskiej – mówił poseł Solidarnej Polski.

Rozmówca TV Trwam odniósł się do programu Platformy Obywatelskiej i całej totalnej opozycji.

– Program Platformy Obywatelskiej i opozycji jest cały czas niezmienny, a jest to odmienia skrótu „PiS” oraz nazwy „Solidarna Polska” przez wszystkie przypadki. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni, nie oglądając się na to, tylko realizując założenia i zobowiązania, które podjęliśmy – podkreślił.

Parlamentarzysta zwrócił uwagę na potrzebę odbudowania zaufania rolników.

– Reprezentuję Solidarną Polskę, która ze względu na rolników i rujnowanie ich biznesów głosowała przeciwko Piątce dla zwierząt. Rolnictwo jest podstawą i fundamentem do tego, żebyśmy uniezależniali się od importu. Polska jest krajem o gigantycznym potencjale w tym zakresie, dlatego ta droga jest cały czas kontynuowana – oznajmił poseł Jacek Ozdoba.

radiomaryja.pl

drukuj