fot. PAP/Lech Muszyński

J. Kaczyński: Głos oddany na Prawo i Sprawiedliwość jest głosem oddanym racjonalnie

Prawo i Sprawiedliwość dotrzymuje słowa, głos oddany na PiS jest głosem oddanym racjonalnie – powiedział lider PiS Jarosław Kaczyński. Prezes partii rządzącej uczestniczył w konwencji regionalnej w Zielonej Górze.

Prawo i Sprawiedliwość, to partia, która może koordynować działania na różnych szczeblach. Zapowiedź naszego kandydata, że będą pieniądze na drogi, jest wiarygodna, bo padła też z ust premiera. PiS dotrzymuje słowa i jest pod kontrolą – zaznaczył.

– Nasz plan dla Polski, plan takiej nieco głębszej perspektywy, to jest plan, który sprowadza się do tego, że Polacy mają żyć pod każdym względem jak ci na zachód od naszych granic. To jest proszę państwa plan realny, ale pod warunkiem, że będzie dobra władza centralna i będą dobre władze samorządowe i będą współdziałać – podkreślił Jarosław Kaczyński.

W konwencji w Zielonej Górze brał udział także premier Mateusz Morawiecki. W trakcie spotkania prezentowani byli liderzy list PiS w wyborach do sejmiku woj. lubuskiego oraz kandydaci na wójtów, burmistrzów i prezydentów lubuskich miast.

RIRM

drukuj