fot. PAP/Marcin Bielecki

J. Brudziński: 1,5 mln podpisów pod listami poparcia dla kandydatów PiS

PiS zebrało ponad 1,5 mln podpisów pod listami poparcia dla kandydatów w wyborach do Sejmu i Senatu – powiedział w sobotę europoseł PiS Joachim Brudziński.

„Zebraliśmy 1,5 mln podpisów pod listami jako PiS, pod listami poparcia dla naszych kandydatów w wyborach do Sejmu i do Senatu” – powiedział dziennikarzom w Szczecinie Joachim Brudziński.

„Dziś mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością PiS zarejestrowało już listy we wszystkich okręgach (w wyborach do Sejmu – PAP). Zarejestrowaliśmy również większość naszych kandydatów do Senatu; trwają jeszcze ostatnie przygotowania do rejestracji pozostałych” – dodał Brudziński.

Jedynką PiS w wyborach do Sejmu w okręgu szczecińskim jest obecny minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl