fot. FB Asociación Familias Numerosas de Madrid

Hiszpańskie stowarzyszenie rusza z akcją „Ratuj planetę, miej więcej dzieci”

Stowarzyszenie Dużych Rodzin w Madrycie rozpoczęło kampanię reklamową pod hasłem Ratuj planetę, miej więcej dzieci”. Jej celem jest – jak informują organizatorzy – „wywrócenie do góry nogami panującego marazmu i pesymizmu oraz pociągnięcie większej liczby osób do doświadczenia radości, jaką daje duża rodzina”.

Choć coraz częściej słyszymy o pomysłach lewicowych ideologów, by w celu ratowania Ziemi, mocno ograniczyć populację ludzką na planecie, a to hiszpańskie stowarzyszenie wychodzi z zupełnie innym pomysłem.

fot. FB Asociación Familias Numerosas de Madrid

W całym Madrycie pojawiły się bilbordy promujące hasło „Ratuj planetę, miej więcej dzieci”. Autorzy akcji podkreślają, że świat bez zanieczyszczeń nie jest tego wszystkiego wart, jeśli nie żyją na nim ludzie, mogący się nim cieszyć.

Stowarzyszenie Dużych Rodzin w Madrycie podkreśliło, że akcja ma pobudzić do refleksji każdego z nas i zachęcić do zadania sobie pytania dotyczącego powodów, dla których współczesny człowiek nie decyduje się na powiększenie rodziny.

Za pomocą kodu QR, który dostępny jest na plakatach, możemy obejrzeć krótki filmik przedstawiający programy instytucji międzynarodowych, próbujących wywierać presję na rządy w celu wprowadzenia polityki dążącej do redukcji populacji. Autorzy materiałów dołączonych do akcji zwracają również uwagę, że obecnie bardziej promowana jest tzw. aborcja, ale za to eliminowana jest pomoc dla rodzin wielodzietnych.

Mówią nam, że musimy zmniejszyć populację… i dlatego pomogą nam w dokonywaniu aborcji. Upowszechniają swoją ideologię i dążą do wyeliminowaniu pomocy dla rodzin wielodzietnych – mówi narrator w filmiku promującym akcję „Ratuj planetę, miej więcej dzieci”.

CNA/Marsz.info

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl