fot. https://aborcjatozabojstwo.pl/do-pobrania/

Fundacja Życie i Rodzina apeluje o składanie podpisów pod projektem inicjatywy ustawodawczej „Aborcja to zabójstwo”

Fundacja Życie i Rodzina zachęca do poparcia obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Aborcja to zabójstwo”. Liczy się każdy podpis. Projekt ma na celu likwidację systemowego pomocnictwa w zabijaniu nienarodzonych dzieci.

Zbiórka podpisów pod inicjatywą „Aborcja to zabójstwo” potrwa do 20 grudnia. Potrzeba minimum 100 tysięcy, by trafił on do parlamentu. Krzysztof Kasprzak z Fundacji Życie i Rodzina powiedział, że projekt na pewno stanie w Sejmie, a teraz chodzi o to, aby pokazać poparcie.

W myśl obywatelskiego projektu namawianie do zabijania dziecka nienarodzonego, pomocnictwo i promocja tego procederu byłyby karalne.

– W tym momencie mamy ogromny problem z organizacjami, które pomagają zabijać dzieci nienarodzone. Te podmioty organizują telefony śmierci, pełnomocnictwo w dostarczaniu tabletek, a także pomagają w wywożeniu kobiet poza granice. Ustawa uszczelni przepisy, aby nie można było pomagać w zabijaniu dzieci nienarodzonych. Stoimy na stanowisku, że jeżeli w państwie prawa nie można głosić poglądów dyskryminujących jakąkolwiek grupę obywateli, np. nie można nawoływać do zabijania Żydów czy cyganów, to tak samo nie należy ani głosić, ani pomagać w mordowaniu nienarodzonych – wskazał Krzysztof Kasprzak.

Zbiórka podpisów pod projektem ruszyła pod koniec września. Inicjatywa obywatelska ma trafić do Sejmu jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

fot. https://aborcjatozabojstwo.pl/do-pobrania/

Informacje o projekcie i prowadzonej zbiórce podpisów są dostępne na stronie https://aborcjatozabojstwo.pl/

RIRM

drukuj