Dziś w kraju zachmurzenie małe i umiarkowane

Jak informuje IMGW, Europa północna pozostanie w zasięgu niżu znad północnej Skandynawii, na pozostałym obszarze kontynentu będzie dominował rozległy wyż z centrum nad Rumunią. Polska będzie pod wpływem tego wyżu. Z zachodu napłynie nieco cieplejsze powietrze polarnomorskie.

We wtorek w kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. Temp. maks. od 1 do 5 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, na wschodnim Wybrzeżu umiarkowany i porywisty, zachodni.

W nocy z wtorku na środę zachmurzenie małe, na północy wzrastające do umiarkowanego i dużego, na północy Wielkopolski, na Ziemi Lubuskiej i na Kujawach miejscami marznące mgły osadzające szadź, widzialność od 300 do 800 m. Temp. min. od 0 do 3 st. na Wybrzeżu, od -4 do -1 st. na przeważającym obszarze, od -9 do -5 st. w rejonach podgórskich. Wiatr słaby, na Wybrzeżu porywisty, południowo-zachodni, na północy zachodni.

W Warszawie we wtorek pogodnie. Temp. maks. 2 st. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni. W nocy zachmurzenie małe. Temp. min. -3 st. Wiatr słaby, południowo-zachodni. W środę początkowo zachmurzenie małe, wzrastające do umiarkowanego i dużego. Temp. maks. 2 st. Wiatr umiarkowany, zachodni.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1017 hPa i będzie spadało.

 

RIRM/PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl