Duda spotka się z dziennikarzami na Tweet-upie

Wieczorem, z inicjatywy Andrzeja Dudy, odbędzie się pierwszy w tej kampanii „Tweet-up”. Jest to także pierwsze takie wydarzenie w Polsce zorganizowane przez kandydata na prezydenta. Tweet-up to spotkanie osób, które do tej pory komunikowały się ze sobą jedynie w przestrzeni wirtualnej.

Andrzej Duda do rozmów w jednej z warszawskich restauracji zaprasza kluczowych komentatorów i dziennikarzy politycznych w kraju działających na portalu internetowym Twitter.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta podkreśla, że chce przedstawić swoją wizję prezydentury i nie boi się trudnych pytań.

– Wydaje mi się, że to moment ważny – znów zaistnieje jakieś wydarzenie, które – mam nadzieję – zogniskuje uwagę użytkowników Twittera, przede wszystkim ludzi młodych, którzy są za pan brat z mediami społecznościowymi. Jest to dla mnie ważne. Faktycznie, przychodzą osoby, które zadają różne trudne pytania. Uważam, że to też jest wartość kampanii, bo spotykać się tylko z tymi, którzy zadają łatwe pytania jest bardzo prosto – zauważa Andrzej Duda.

Obecność kilkudziesięciu dziennikarzy aktywnych na portalu Twitter sprawi, że dyskusja z Andrzejem Dudą stanie się wydarzeniem skupiającym uwagę internautów.

RIRM

drukuj