fot. https://t.me/s/nexta_tv

Białoruś: Wybuch w pobliżu polskiej ambasady w Mińsku

Do wybuchu doszło w Mińsku na rogu ulic Biaduli i Czapajewa, kilkadziesiąt metrów od budynku, w którym siedzibę ma polska ambasada na Białorusi. W internecie pojawiły się nagrania, na których widać dym, a na innych – niewielki pożar przy torach tramwajowych.

Z dotychczasowych informacji wynika, że doszło do wybuchu, który był słyszalny i odczuwalny w budynku ambasady. Nikt nie ucierpiał. Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna i inne służby.

Kanał Telegram NEXTA, powołując się na służby ratunkowe, podał, że twierdzą one, iż doszło do spięcia w kablach instalacyjnych. Informacje te potwierdziło białoruskie ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych.

PAP

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl