1 listopada pochmurny i deszczowy

Jak informuje IMGW, Europa zachodnia po centralną znajdować się będzie pod wpływem wyżów. Na pozostałym obszarze pogodę będą kształtować niże.

Polska będzie pod wpływem wyżu z rejonu Czech. Z północnego zachodu napływać będzie chłodne powietrze polarno-morskie.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1013 hPa i będzie spadać.

We wtorek zachmurzenie duże. Przed południem na południowym wschodzie Polski, a po południu na północnym zachodzie większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Opady deszczu przemieszczające się z zachodu na wschód Polski. Na Suwalszczyźnie początkowo opady deszczu ze śniegiem. Możliwe burze. W województwie pomorskim wysokość opadów do 12 mm. Wysoko w Karpatach możliwe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 5 st. na północnym wschodzie, około 10 st. w centrum do 12 st. na zachodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, porywisty, na wybrzeżu okresami dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni, skręcający na północno-zachodni, na wschodzie Polski początkowo południowy. Wysoko w górach wiatr dość silny i silny, w porywach do 80 km/h, zachodni i północno-zachodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl