M. Karnowski: całkowite skupienie opozycji na tym, żeby podpalić Polskę

„Opozycja planuje wprowadzenie do Sejmu bojówkarzy tzw. Komitetu Obrony Demokracji” – informuje portal „wPolityce.pl”. Redakcja powołuje się przy tym na osobę sympatyzującą z opozycją, ale przerażoną planami siłowego zdobycia władzy.

Według anonimowego źródła portalu, opozycja chce wpuścić do Sejmu bojówki, zdemolować gmach, na dziedzińcu rozpalić opony i uczynić z sejmowego kompleksu twierdzę nie do zdobycia, ze stałą transmisją medialną.

„Czytaliście porady Broniatowskiego o tym, jak zorganizować Majdan i przejąć władzę? No to już pewnie rozumiecie dlaczego opozycji tak zależy na otwarciu Sejmu dla dziennikarzy i innych gości. Chcą tam wpuścić bojówki, zdemolować gmach, przegonić Straż Marszałkowską, na dziedzińcu rozpalić opony i uczynić z sejmowego kompleksu twierdzę nie do zdobycia, ze stałą transmisją medialną od wewnątrz” – akcentuje osoba sympatyzująca z opozycją.

Ten scenariusz ma wymusić na Polakach odwrócenie się od rządzących, a na samej władzy rozpisanie nowych wyborów – ocenia redaktor Michał Karnowski z portalu „wPolityce.pl”.

– To ma polegać na tym, że mówi się Polakom, iż „albo wybierzecie nas, albo będą rządzili ci, którzy rządzili przez 25 lat, albo urządzimy wam piekło” – to jest otwarcie i jasno powiedziane. Bez względu na cenę, na koszty gospodarcze, społeczne, polityczne, wizerunkowe – po prostu, jeśli oni nie rządzą to podpalą Polskę. Widzimy to w czasie protestów, które teraz mają miejsce i w czasie protestów, które odbywały się przez ostatnie miesiące. Żadnych granic, żadnych hamulców, żadnej przyzwoitości, całkowite skupienie wyłącznie na tym, żeby podpalić – podkreśla redaktor Michał Karnowski.

Portal „wPolityce.pl” wskazuje, że próbę wdarcia się do gabinetu marszałka Sejmu i przejęcia części gmachu politycy opozycji podjęli już w piątkową noc. Wtedy została jednak zablokowana [czytaj więcej].

RIRM/wPolityce

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl