Program „Trenuj z wojskiem”
Wojsko zachęca do udziału w projekcie „Trenuj z Wojskiem”. To kontynuacja otwartych szkoleń dla Polaków w wieku od 15 do 65 lat. Trzecia edycja programu ruszyła pod hasłem „Trenuj z wojskiem wiosna-lato”. Szkolenia odbywają się każdą sobotę i trwają 8 godzin.
