Zarząd Zakładu Utylizacyjnego w Gdańsku zapowiedział odwołanie od kary Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska
Zakład Utylizacyjny w Gdańsku ma zapłacić 1 mln zł kary za wydobywanie w sposób niezgodny z prawem odpadów na działce przeznaczonej pod budowę spalarni. Karę nałożył Pomorski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska. Zarząd miejskiej spółki nie zgodził się z decyzją i zapowiedział odwołanie.
