Wpisy autora Angelika Regulska

Ks. bp W. Szlachetka: Przyjmując Boże miłosierdzie stajemy się zdolni do dawania siebie innym

Przyjmując Boże miłosierdzie stajemy się bardziej zdolni do dawania siebie, do niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują – napisał ks. bp Wiesław Szlachetka, przewodniczący Komisji Charytatywnej Konferencji Episkopatu Polski, w Słowie na Niedzielę Miłosierdzia, która przypada w II Niedzielę Wielkanocną.

Trwa kampania wyborcza na prezydenta Rzeszowa

Przedterminowe wybory na prezydenta Rzeszowa mają się odbyć 9 maja. Jeden z kandydatów, Marcin Warchoł, zapowiada realizację programu sportowego dla Rzeszowa, który obejmuje stworzenie m.in. Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki, aquaparku i nowych ścieżek rowerowych.