fot. PAP/Tomasz Gzell

P. Jaki otworzy w niedzielę punkt informacyjny „Jaki Cafe” dot. rozbudowy metra

Utworzenie punktu informacyjnego „Jaki Cafe”, w którym mieszkańcy Warszawy będą mogli poznać m.in. plany rozbudowy metra, zapowiedział kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki. Punkt „Jaki Cafe” od niedzieli będzie się mieścił w okolicach placu na Rozdrożu.

O nowej inicjatywie Patryk Jaki poinformował w sobotę wieczorem na Twitterze.

W rozmowie z PAP Jacek Ozdoba, rzecznik prasowy sztabu wyborczego, dodał, że punkt „Jaki Cafe” zostanie otwarty w niedzielę w Śródmieściu, w okolicach placu na Rozdrożu o godz. 12.30. Dokładne informacje o lokalizacji punktu sztab Patryka Jakiego ma przedstawić w niedzielę przed południem.

„Idea jest taka, żeby w tym miejscu warszawiacy mogli przychodzić i dyskutować na temat programu i wizji Warszawy, np. propozycji dotyczącej budowy trzeciej i czwartej linii metra. To forma otwartych dalszych bezpośrednich dyskusji, na których będzie można, często wspólnie z Patrykiem Jakim, porozmawiać na temat tego, jak ma wyglądać przyszła Warszawa i co należy zmienić” – powiedział PAP Jacek Ozdoba.

Dodał też, że w „Jaki Cafe” kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy będzie pełnił dyżury. Wyjaśnił też, że nazwa punktu informacyjnego brzmi „Jaki Cafe”, natomiast obecna w mediach społecznościowych nazwa #JakiCaffee jest nazwą samej akcji.

PAP/RIRM

drukuj