
Prof. J. Szyszko wręczył Ojcu Świętemu dokumentację z konferencji poświęconej zrównoważonemu rozwojowi w świetle encykliki Laudato Si współorganizowanej przez WSKSiM w Toruniu
Były minister środowiska prof. Jan Szyszko wręczył Ojcu Świętemu dokumentację z konferencji poświęconej zrównoważonemu rozwojowi w świetle encykliki Laudato Si.











