fot. twitter.com

Transfery. Marcin Bułka w Paris Saint-Germain!

Marcin Bułka został piłkarzem Paris Saint-Germain. Młody bramkarz z mistrzem Francji podpisał dwuletni kontrakt.


To z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń bieżącego okienka transferowego z udziałem polskiego piłkarza. Marcin Bułka zdecydował się na kontynuowanie swojej kariery w Paris Saint-Germain. Z klubem ze stolicy Francji związał się umową ważną do 30 czerwca 2021 roku.

Jestem bardzo zadowolony i zaszczycony mogąc dołączyć do PSG. Ten klub jest znany z tego, że pozwala wielu młodym graczom zaprezentować swój potencjał. Po moim doświadczeniu w Anglii zrobię, co w mojej mocy, aby kontynuować moje postępy z fantastycznym składem, a zwłaszcza z najlepszymi bramkarzami. Nie mogę doczekać się poniedziałkowego treningu – mówił polski bramkarz.

Niespełna 20-letni zawodnik ostatnie dwa sezony spędził w Chelsea Londyn. Tam jednak nie doczekał się debiutu w oficjalnym meczu, występując jedynie w spotkaniach towarzyskich i w drużynach juniorskich. Kilka dni temu Bułce wygasł kontrakt z ekipą ze Stamford Bridge i tym samym stał się wolnym graczem. W paryskim zespole będzie nosił koszulkę z numerem trzydziestym.

Sport.RIRM

drukuj