fot. twitter.com

Piłka nożna. Maurizio Sarri trenerem Juventusu Turyn

To już oficjalna informacja. Maurizio Sarri został nowym trenerem Juventusu Turyn. Włoch podpisał trzyletnią umowę.


Sprawdziły się medialne doniesienia. Po tym jak w połowie maja Massimiliano Allegri rozstał się z Juventusem, władze klubu zadecydowały, że trenerem 35-krotnych mistrzów Włoch od nowego sezonu będzie Maurizio Sarri, który podpisał umowę ważną do 30 czerwca 2022 roku.

60-letni szkoleniowiec w kampanii 2018/2019 prowadził londyńską Chelsea. Z ekipą ze Stamford Bridge wygrał Ligę Europy. Dotarł z nią również do finału Pucharu Ligi Angielskiej, a ligowe rozgrywki zakończył na trzeciej pozycji. Stara Dama będzie musiała teraz zapłacić byłemu pracodawcy Włocha około 5 mln funtów.

Przypomnijmy, że podstawowym piłkarzem drużyny z Turynu jest reprezentant Polski – Wojciech Szczęsny.

Sport.RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl