MLS. Pierwszy gol Jarosława Niezgody dla Portland Timbers

Jarosław Niezgoda zdobył swoją pierwszą bramkę w barwach Portland Timbers. Polak wpisał się na listę strzelców w zremisowanym przez jego zespół wyjazdowym meczu z Los Angeles FC 2:2.

Los Angeles FC – Portland Timbers 2:2 (2:1)
Bradley Wright-Phillips 36′ Mark-Anthony Kaye 40′ – Jarosław Niezgoda 7′ Jeremy Ebobisse 81′

25-letni napastnik otworzył wynik już w 7. minucie gry. Wówczas otrzymał świetne podanie na wolne pole, po czym ze stoickim spokojem pokonał w sytuacji sam na sam bramkarza rywali.

Dla Jarosława Niezgody był to tym samym pierwszy gol w barwach Portland Timbers. Dokonał tego w swoim trzecim meczu. W starciu z Los Angeles FC po raz pierwszy natomiast nasz rodak zagrał od początku spotkania. Na murawie przebywał do 58. minuty, a jego drużyna ostatecznie zremisowała 2:2.

Podopieczni Giovanniego Savarese’a plasują się na pozycji lidera tabeli grupy F, mając w dorobku siedem punktów. W 1/8 finału rozgrywek zespół Polaka zmierzy się z Cincinnati FC.