
Stan zdrowia premier Beaty Szydło po wczorajszym wypadku jest dobry
Premier Beata Szydło przebywa w szpitalu po wczorajszym wypadku rządowej kolumny, do jakiego doszło w Oświęcimiu. Według oficjalnych informacji, nie stało się jej nic poważnego i zagrażającego zdrowiu oraz życiu.











