
Dobiegł końca pierwszy dzień XXVI Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę
Rodzina Radia Maryja po raz 26. pielgrzymuje do Częstochowy. Hasłem tegorocznego spotkania są słowa „Idźcie i głoście”. Dzisiejszej Mszy św. przewodniczył biskup senior diecezji kaliskiej ks. bp Stanisław Napierała. Centralne uroczystości odbędą się jutro. O godz. 11.00 Eucharystii przewodniczył będzie ks. abp Jan Romeo Pawłowski z Watykanu.









