
Śladami ks. kard. Stefana Wyszyńskiego: Lublin, Warszawa, Gniezno
Lublin, Warszawa, Gniezno to szczególne miejsca naznaczone obecnością ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. To tam pełnił posługę biskupią, a później już jako prymas. Nie było to łatwe zadanie, ponieważ Polska odbudowywała się ze zniszczeń wojennych, a do tego władza komunistyczna, która nastała zaraz po wojnie, również tego nie ułatwiała.











