
Nowenna przed 30. rocznicą powstania Radia Maryja
Trwa nowenna, która ma nas przygotować do 30. rocznicy powstania Radia Maryja. Modlitwie w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu przewodniczył dyrektor i założyciel Radia Maryja, o. Tadeusz Rydzyk CSsR.











