
[TYLKO U NAS] S. A. Mrówka MChR: Celem IV Kongresu Młodych Osób Konsekrowanych jest doświadczenie wspólnoty. Nie jesteśmy sami – świat rzuca różne hasła i może się wydawać, że tak jest. Jesteśmy wspólnotą, która chce skupiać się wokół Chrystusa
Celem kongresu jest wspólne spotkanie się, doświadczenie wspólnoty. Zauważenie, że nie jesteśmy sami – świat rzuca różne hasła i może się wydawać, że tak jest, ale my jesteśmy wspólnotą, która chce się skupiać wokół Chrystusa. Chcemy rozmawiać, wymieniać się doświadczeniami, ale także spotkać się na modlitwie – podkreśliła s. Angelika Mrówka MChR, podczas „Aktualności dnia”. „Chcemy, aby IV Kongres Młodych Osób Konsekrowanych był uderzeniem modlitewnym” – akcentował z kolei br. Michał Petryk OFMCap. Sobotni goście Radia Maryja znajdują się w składzie komitetu organizacyjnego Kongresu.











