Oazy zimowe w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej

Ruch Światło-Życie w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej zaprasza na oazy zimowe dla dzieci z kl. IV-VI szkół podstawowych oraz dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Odbędą się one podczas ferii szkolnych w województwach zachodniopomorskim i pomorskim.

W związku z tym, że są jeszcze wolne miejsca na niektóre turnusy rekolekcji zimowych organizowanych przez Ruch Światło-Życie, termin przyjmowania zgłoszeń zostaje przedłużony do dnia 21 stycznia 2013 roku. Równocześnie przypominam, że w rekolekcjach tych mogą wziąć udział osoby, które nie należą do wspólnot oazowych. W zaistniałej sytuacji, ze strony organizatorów nie ma także żadnych przeciwwskazań, aby osoby z województwa zachodniopomorskiego były zgłaszane na terminy dla województwa pomorskiego i odwrotnie.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie: 600 604 137 i pocztą elektroniczną: [email protected].

Każda z przyjętych osób otrzyma kartę zgłoszeniową, którą, po zapoznaniu się z umieszczonymi w niej informacjami i po dokładnym wypełnieniu, należy dostarczyć, osobiście lub listownie, do Centrum Ruchu Światło-Życie w Koszalinie do 25 stycznia 2013 roku.

Opłatę za udział w oazie trzeba wpłacić do 25 stycznia 2013 roku na konto Centrum Ruchu Światło-Życie, nr 63 1240 1428 1111 0010 4023 6093, wpisując w tytule wpłaty: Oaza zimowa, imię i nazwisko uczestnika oraz sygnaturę przydzieloną przez recepcję.

Więcej informacji na stronie:link

Czytaj wiecej: link

* Centrum Edukacyjno-Formacyjne im. bł. Jana Pawła II, ul. Seminaryjna 2, 75-817 Koszalin

** Dom Rekolekcyjny im. bp. Czesława Domina, ul. Ostrobramska 1, 78-100 Kołobrzeg

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl