fot. Monika Bilska

Do toruńskiego sanktuarium – w ramach trwających dni ze świętem Janem Pawłem II – przybyli leśnicy

W Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i świętego Jana Pawła II trwają dni ze świętem Janem Pawłem II. Od 16 do 22 października na modlitwie będą trwali przedstawiciele różnych grup społecznych, zawodowych i wspólnot. Dziś przybyli leśnicy.

Do sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i świętego Jana Pawła II przybyli dziś leśnicy.

– Leśnicy to ludzie wrażliwi, pokorni, solidarni. Ludzie wiedzący, czego potrzebuje człowiek, czego potrzebuje natura i stąd pielęgnują naturę – podkreślał w czasie homilii dyrektor i założyciel Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk CSsR.

Zachęcał leśników do obrony tego wielkiego dziedzictwa społeczno-kulturowego, jakim są lasy.

– Nie dajcie się. Będą was atakować, będą przygotowywali przeróżne zamachy – i przygotowują – na polskie lasy też, różne głosy dochodzą, bo sprytniejsi mają w tym biznes i dlatego dobrze, że jesteście, że przychodzicie do Pana Boga – zaznaczył o. Tadeusz Rydzyk CSsR.

Bo to z Panem Bogiem jesteśmy w stanie pokonać wszelkie przeciwności. W czasie dzisiejszej Eucharystii modlono się także za śp. prof. Jana Szyszko, wielkiego obrońcę polskich lasów i wielkiego przyjaciela Radia Maryja.

 

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl