Co wnosi w moje życie Radio Maryja? Pomaga w życiu  

Radia Maryja słucham już od dawna. Dzięki temu radiu, bardziej świadomie przeżywam swoją wiarę. Ono mnie nauczyło jak żyć wiarą każdego dnia, jak czerpać z wiary siłę do przezwyciężania problemów życiowych. To radio jest dla mnie jak uniwersytet, ponieważ uczy mnie życia. Dzięki temu potrafię pogodnie popatrzeć w przyszłość, gdyż wiem, że jest Bóg, który prędzej czy później upomni się o swoje dzieci, że jest Maryja, która zawsze się troszczyła i nadal okrywa nas płaszczem swej opieki, że choćby wszystkie media krzyczały, że jest inaczej, nie zakrzyczą tej jedynej prawdy-tylko w Krzyżu jest zwycięstwo.

Radio Maryja pomaga mi również w mojej pracy. Jestem nauczycielką w szkole średniej. Z radia czerpię wskazówki jak postępować z niejednokrotnie trudną młodzieżą. Szczególnie pomagają mi w tym zakresie porady z pedagogiem i psychologiem. Uważam, że to radio to skarb, to wielki dar, dany nam przez Boga. Każdy człowiek może znaleźć tam wiele cennych rzeczy dla siebie i dlatego każdy powinien wspierać i bronić to radio.

 

Elżbieta Puszyńska z Twardogóry

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl